eslim
15 بهمن 1401 - 10:27

خراسان جنوبی بیشترین توجه را در حوزه ایثار و شهادت دارد

بیرجند_ رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور گفت: خراسان جنوبی یکی از استان‌های است که در عرصه‌های مختلف بیشترین توجه در حوزه ایثار و شهادت و کمترین مشکلات را در خانواده بزرگ ایثارگری دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی شب گذشته در پایان سفر دو روزه خود به استان خراسان جنوبی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: خراسان جنوبی یکی از استان‌های است که در عرصه‌های مختلف به طور کلی بیشترین توجه را در حوزه ایثار و شهادت و کمترین مشکلات را در خانواده بزرگ ایثارگری در آن می‌بینیم.

به گفته وی در این سفر ابعاد مختلف فرهنگی و حوزه‌های مرتبط با اشتغال، مسکن و درمان ایثارگران خراسان جنوبی مرور شد و قرار همکاری‌های گذاشته شد.

وی افزود: از ساخت پروژه احداث مرکز رفاهی_ تفریحی برای خانواده‌های ایثارگر تا مسکن، اشتغال و ساماندهی گلزار شهدا تصمیم گیری های خوبی گرفته شد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور تصریح کرد: بخشی از این کارها را مقرر شد که ما انجام دهیم و بخشی دیگر را دوستان ما کمک خواهند کرد تا بتوانیم به اهداف مورد نظر برسیم.

قاضی زاده هاشمی عنوان داشت: انجام اقدامات متنوعی را که برای همه آنها برنامه داریم، در دستور کار قرار داده ایم اما به صورت کار ویژه سه نقطه مفصلی داریم.

وی در ادامه گفت: یکی از آنها ساماندهی امور مربوط به ایثار و شهادت است که با همکاری همه دستگاه‌ها و در قالب شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اجرای می‌شود.

وی اظهار کرد: در حوزه‌های مسکن و اشتغال ایثارگران هم کارهای خاصی در حال انجام است که هر کدام از آنها که به نتیجه برسد را اعلام خواهیم کرد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1018046