eslim
15 بهمن 1401 - 16:42

اولویت دولت تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام است

خرم‌آباد- استاندار لرستان تاکید کرد: اولویت دولت تکمیل و بهره‌برداری از پروژه‌های نیمه‌تمام است.

به گزارش خبرنگار مهر، فرهاد زیویار امروز شنبه در جمع مردم شهرستان رومشکان، اظهار داشت: پیروزی انقلاب اسلامی با راهبری امام راحل (ره) و همت و همراهی مردم برگی از تاریخ بود و حکومتی با محوریت مردم سالاری دینی که فصل جدیدی از نظام سازی سیاسی به شمار می‌آید، به بار نشست.

وی، بیان داشت: تقارن دهه فجر و ایام ماه مبارک رجب و میلاد خجسته امام اول شیعیان حضرت علی (ع) برای مردم مسلمان ایران بسیار خوش یمن است و امیدواریم مایه خیر و برکت برای مردم شریف رومشکان باشد.

استاندار لرستان، ادامه داد: به لطف مجاهدت‌ها و از خود گذشتگی‌های مردم در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی و به رسم همه ساله بزرگداشت ایام دهه مبارک فجر، مسئولین گزارش اقدامات و خدمات صورت گرفته را در این ایام مبارک در قالب افتتاحیه، کلنگ زنی و بهره‌برداری به مردم ارائه می‌دهند.

زیویار، بیان داشت: دهه مبارک فجر فرصتی مناسب برای تبیین خدمات و دستاوردهاست و اینکه بدانیم علیرغم تمامی تحریم‌ها و فشارهای اقتصادی غرب علیه ملت ایران اما خدمت رسانی به مردم متوقف نخواهد شد.

وی، افزود: با توجه به سیاست دولت سیزدهم برای به نتیجه رساندن پروژه‌ها، موضوع کلنگ زنی طرح‌های عمرانی محدود شده و تمام تمرکز و تلاش برای تکمیل و بهره برداری از پروژه‌های نیمه تمام گذاشته شده است.

استاندار لرستان، تصریح کرد: در برخی نقاط استان ضرورت دارد پروژه‌های عمرانی تعریف شود که با توجه به لحاظ شرایط و نیاز این نقاط، زیرساخت‌های مورد نیاز کلنگ زنی و ایجاد خواهند شد.

زیویار، عنوان کرد: در سفر امروز به رومشکان تعدادی از پروژه‌های این شهرستان کلنگ زنی، افتتاح و به بهره برداری رسید که از آن جمله می‌توان به بیمارستان ۶۴ تختخوابی امیرالمومنین اشاره کرد که اعتباری بالغ بر ۱۸ میلیارد تومان برای آن در نظر گرفته شده است.

وی، گفت: مراحل ساخت این پروژه راهبردی که از مطالبات مردم شریف رومشکان است پس از انجام مقدمات و تعیین پیمانکار پروژه آغاز خواهد شد و امیدواریم در آینده نزدیک به بهره برداری برسد.

استاندار لرستان، افزود: بهره برداری از ۵۱ واحد مسکونی شهرستان رومشکان که با همت کمیته امداد امام خمینی (ره) استان تکمیل شده بود از دیگر از پروژه‌های مهم و تأثیر گذار برنامه سفر امروز بود.

زیویار، ادامه داد: همچنین دو ایستگاه پمپاژ آب در رومشکان به بهره برداری رسید که با افتتاح این دو پروژه حدود ۲۵۰ هکتار از اراضی دیم شهرستان به آبی تبدیل شد.

وی، اظهار کرد: درمانگاه نیمه تمام شهر سوری که اعتباری بالغ بر چهار و نیم میلیارد تومان به آن اختصاص یافته بود پس از تکمیل، امروز به مناسبت ایام الله دهه فجر به بهره برداری رسید و آماده خدمت رسانی به مردم شده است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1018684